LG Optimus G Pro

Category: Cep Telefonları ve PDA'lar Comments: Yorum Yok

optproo600-1358503455

LG’nin 5,5″ ekranında Full HD çözünürlük sunan ve Qualcomm’un Snapdragon 600 platformundan aldığı güç ile akıcı bir Android deneyimi vaad eden Optimus G Pro cep telefonu

Lg’nin 5.5″ boyutunda büyük ekranı ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı cep telefonumodeli olan LG Optimus G Pro, “Quick Cover” isimli ürünler sayesinde korunacak.

 optproo600-1358503455

Mobil Dünya Kongresinde tanıtımı gerçekleştirilen LG Optimus G Pro, 5.5″ büyüklüğünde 1920×1080 piksel bir ekrana, 1.7GHz dört çekirdekli işlemciye ve 2GB ram oranına sahip. Oldukça dolu teknik özelliklere sahip olan cihaz için Quick Cover adı verilen farklı renk seçeneklerine ve desenlere sahip koruma kılıfları da ortaya çıktı. Apple’ın iPad modellerine kullandığı Smart Cover ve Samsung’un Galaxy S3,Note 2 modellerinde kullandığı Flip Cover tarzında geliştirilmiş olan Quick Cover, ön kapağın durumuna göre ekranı açıp kapatma özelliğine de sahip olarak, telefonu koruma görevini üstlenecek.

 

LG Optimus G Pro modeli için geliştirdiği Quick Cover, şimdilik sadece Güney Kore’de 36-40$ fiyat aralığında satışa çıkmış durumda. Uluslararası satış hakkında ise henüz bir bilgi yayınlamış değil.

Yorum Gönder

Şunları kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>